Brygadzista budowlany

Miejsce pracy: Śląsk

Twoje zadania:

  • Organizacja i koordynacja prac podległych pracowników
  • Wykonywanie prac budowlanych
  • Sprawne rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie
  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Udział w sporządzaniu zamówień i odbiorach materiałów
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na inwestycjach
  • Współpraca z Kierownikami i Inżynierami Budowy

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku brygadzisty/majstra
  • Wykształcenie średnie zawodowe/techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego, procesów budowlanych
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania pracą podległego Zespołu
  • Sumienność, odpowiedzialność, decyzyjność
  • Prawo jazy kat. B

Zapewniamy:

  • Stabilne, stałe zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy (posiadamy specjalistyczny sprzęt budowlany)
  • Dojazd z siedziby firmy (Jaworzno) na wybrane inwestycje
  • Benefity tj. karta sportowa i dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Dobrą atmosferę współpracy, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

Prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@riser.pl

W temacie wiadomość prosimy wpisać: Brygadzista Budowlany

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

1) Administratorem Twoich danych osobowych jest RISER Sp z o. o. / RISER.domy Sp. z o. o., z siedzibą w Jaworznie, przy ulicy Inwalidów Wojennych 8,
2) Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji,
3) posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne a w pozostałym jest dobrowolne.

Praca w naszej BRYGADZIE WYKONAWCZEJ
Nasz Zespół tworzą również fachowcy budowlani – Zbrojarze, Murarze, Cieśle, Dekarze, Operatorzy sprzętu ciężkiego. Jeśli masz doświadczenie w obszarze wykonawczym, szukasz stabilnego zatrudnienia i możliwości pracy przy ciekawych projektach inwestycyjnych

CZEKAMY NA TWÓJ KONTAKT.
1